Wrocław, dz. 6/8

Lokalizacja

Woj.: dolnośląskie, Powiat: wrocławski, Gmina: Wrocław,

ul. Poznańska 48-80

Powierzchnia

gruntu: 0,3795 ha

użytkowa: 2894,45 m2

Media

elektryczność

woda

kanalizacja

Dotychczasowa funkcja

magazynowe

Kategoria

biurowe

Kontakt

Oddział Regionalny AMW we Wrocławiu

Andrzej Łuc, Starszy specjalista

(Dział ds. Nieruchomości)

Tel.: 71 710 72 71

E-mail: a.luc@amw.com.pl

 

Śledzenie statusu

Podając swój adres e-mail otrzymasz wiadomość z informacją o zmianie statusu nieruchomości,np. informację o przetargu, zmianie daty przetargu, lub informację o wykazie.

Powiadom mnie o zmianie statusu dla tej nieruchomości.

Opis nieruchomości

Lokalizacja

Budynek położony na obszarze nieobjętym MPZP, na ul. Poznańskiej (rejon ul. Długiej, w środkowej strefie miasta) w odległości ok. 2 km od Rynku, zlokalizowany na terenie dawnego wojskowego kompleksu magazynowego. Otoczenie stanowi 38 budynków o charakterze magazynowym, biurowo- sztabowym i warsztatowym.

Opis i charakterystyka

Budynek biurowo-administracyjny (przekazany z MON jako koszarowy) – obiekt czterokondygnacyjny (w tym kondygnacja podziemna) o powierzchni użytkowej 2 894,45 m2, murowany, dach kryty papą, wybudowany w 1935 r. Budynek ogrzewany – instalacja c.o. zasilana z lokalnej kotłowni gazowej znajdującej się w budynku, wyposażony jest w instalacje: wodociągowo -kanalizacyjną, elektryczną, odgromową, teletechniczną, ppoż, klimatyzacji/wentylacji mechanicznej i instalację kontroli dostępu „starego typu”. Budynek jednostkowo ujęty jest w gminnej i wojewódzkiej ewidencji zabytków.

Szczegóły oferty

Oznaczenie nieruchomości: działka 6/8,

AM -18, obręb Stare Miasto

Plan sytuacyjny

...
PRZEJDŹ DO ANKIETY