Biuro Prezesa AMW w Warszawie

Wyznacz trasę dojazdu
Biuro Prezesa AMW w Warszawie

ul. Nowowiejska 26 A
00-911 Warszawa
Polska

tel.: (+48 22) 314 97 00
fax: (+48 22) 314 99 00
e-mail: sekretariat.bp@amw.com.pl

NIP: PL 526-10-38-122

REGON: 011263946

Kierownictwo Agencji

Mateusz Mroz

p.o. Prezes Agencji

tel.: (+48 22) 501 92 00
fax: (+48 22) 501 92 03

Ilona Kowalska

Zastępca Prezesa

tel.: (+48 22) 314 97 52
fax: (+48 22) 314 97 53

Dominik Zaremba

Zastępca Prezesa

tel.: (+48 22) 314 98 52
fax: (+48 22) 314 98 53

Rzecznik Prasowy

Małgorzata Weber

Rzecznik Prasowy, Kierownik Zespołu ds. PR

tel.: (+48 22) 314 99 78
tel. kom.: + 48 695 695 600
e-mail: m.weber@amw.com.pl

Departament Gospodarki Mieniem Ruchomym

Karol Rydz

Dyrektor

tel.: (+48 22) 314 97 69
e-mail: k.rydz@amw.com.pl

Dział Programowania i Nadzoru

Ryszard Cieślak

Kierownik Działu

tel.: (+48 22) 314 97 19
e-mail: r.cieslak@amw.com.pl

Arkadiusz Duriasz

Główny specjalista

tel.: (+48 22) 314 97 18
e-mail: a.duriasz@amw.com.pl

Dział Odpadów i Magazynów

Arkadiusz Herbeć

Kierownik Działu

tel.: (+48 22) 314 97 97
tel. kom.: 605 981 803
e-mail: a.herbec@amw.com.pl

Departament Inwestycji i Remontów

Jerzy Sławiński

p.o. Dyrektor

tel.: (+48 22) 50 19 313
e-mail: j.slawinski@amw.com.pl

Departament Księgowości

Mirosław Starzyński

p.o. Dyrektor

tel.: (+48 22) 50 19 206
e-mail: m.starzynski@amw.com.pl

Departament Marketingu

Zbigniew Prokopczyk

Dyrektor

tel.: (+48 22) 314 97 68
e-mail: z.prokopczyk@amw.com.pl

Departament Nadzoru Właścicielskiego

Marcin Kubicza

Dyrektor

tel.: (+48 22) 501 92 33
e-mail: m.kubicza@amw.com.pl

Departament Nieruchomości

Justyna Zamulska

p.o. Dyrektor

tel.: (+48 22) 50 19 360
e-mail: j.zamulska@amw.com.pl

Departament Obrotu Specjalnego

Robert Pytlarczyk

p.o. Dyrektor

tel.: (+48 22) 314 97 34
tel. kom.: 609 994 944
fax: (+48 22) 314 98 59
e-mail: r.pytlarczyk@amw.com.pl

Dział Handlowy Obrotu Specjalnego

Barbara Połomska

Kierownik Działu

tel.: (+48 22) 314 98 85
tel. kom.: 605221440
e-mail: b.polomska@amw.com.pl

Dział Projektów Specjalnych

Marzena Malinowska

p.o. Kierownika Działu

tel.: (+48 22) 314 97 33
e-mail: m.malinowska@amw.com.pl

Dział Rzeczy Ruchomych Koncesjonowanych

Michał Kamiński

Kierownik Działu

tel.: (+48 22) 314 98 78
tel. kom.: 695 913 439
fax: (+48 22) 314 98 59
e-mail: m.kaminski@amw.com.pl

Ryszard Włodarczyk

Starszy Specjalista

tel.: (+48 22) 314 98 81
e-mail: r.wlodarczyk@amw.com.pl

Dział Środków Bojowych

Stanisław Kamiński

Kierownik Działu

tel.: (+48 22) 314 98 83
e-mail: s.kaminski@amw.com.pl

Departament Obsługi Biura Prezesa

Urszula Nyk-Skłodowska

Dyrektor

tel.: (+48 22) 501 93 21
e-mail: u.nyk@amw.com.pl

Dział Kancelarii Ogólnej

Małgorzata Cal

Kierownik Działu

tel.: (+48 22) 314 99 76
e-mail: m.cal@amw.com.pl

Dział Administracyjno-Techniczny

Piotr Głos

Kierownik Działu

tel.: (+48 22) 314 98 15
e-mail: p.glos@amw.com.pl

Departament Planowania i Sprawozdawczości Finansowej

Emilia Kalina

p.o. Dyrektor, Pełnomocnik Prezesa ds. Kontroli Zarządczej

tel.: (+48 22) 50 19 257
e-mail: e.kalina@amw.com.pl

Departament Spraw Pracowniczych

Grażyna Dratkiewicz

p.o. Dyrektor

tel.: (+48 22) 50 19 256
e-mail: g.dratkiewicz@amw.com.pl

Departament Teleinformatyki

Rafał Mróz

p.o. Dyrektor

tel.: (+48 22) 501 92 61
e-mail: r.mroz@amw.com.pl

Departament Windykacji

Agnieszka Choromańska

Dyrektor

tel.: (+48 22) 501 93 54
e-mail: a.choromanska@amw.com.pl

Departament Zakwaterowania

Kamil Dobrowolski

Dyrektor

tel.: (+48 22) 50 19 329
e-mail: k.dobrowolski@amw.com.pl

Departament Zamówień Publicznych

Magdalena Makowska

Dyrektor

tel.: (+48 22) 314 97 31
e-mail: m.makowska@amw.com.pl

...

TA STRONA UŻYWA COOKIE. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce.

X Zamknij