Jelenia Góra, lok. 12

Lokalizacja

Woj.: dolnośląskie, Powiat: jeleniogórski, Gmina: Jelenia Góra,

ul. Druciana 2

Powierzchnia

gruntu: ha

użytkowa: 38,80 m2

Kategoria

Ogłoszenie o przetargu - Sprzedaż

Przetarg w dniu: 25.08.2026r. godz. 10:00

Pozycje przetargowe:

  1. Powierzchnia 38,80 m2
    Cena wywoławcza 305 000,00 PLN

 

Pobierz ogłoszenie

Oddział Regionalny AMW we Wrocławiu

Karolina Piech-Szustalewicz, Specjalista

(Dział ds. Nieruchomości)

Tel.: 71 710-72-06

E-mail: k.piech@amw.com.pl

 

Śledzenie statusu

Podając swój adres e-mail otrzymasz wiadomość z informacją o zmianie statusu nieruchomości,np. informację o przetargu, zmianie daty przetargu, lub informację o wykazie.

Powiadom mnie o zmianie statusu dla tej nieruchomości.

Opis nieruchomości

Opis i charakterystyka

Nieruchomość znajduje się w prestiżowej lokalizacji, w centrum miasta przy ul. Drucianej w Jeleniej Górze, w bezpośrednim sąsiedztwie historycznej staromiejskiej zabudowy, 100 m od Placu Ratuszowego.

Bezpośrednio sąsiaduje z kluczowymi obiektami użyteczności publicznej. 

Oferowany lokal o powierzchni 38,80 m2 usytuowany jest na III piętrze budynku wielorodzinnego. Składa się z 2 pokoi, kuchni, przedpokoju oraz łazienki z WC. Do mieszkania przynależy piwnica o powierzchni 6 m?.

Lokal wyposażony w instalację wodną, kanalizacyjną, elektryczną, gazową oraz centralnego ogrzewania. Stan lokalu przeciętny, wymaga remontu.

...
PRZEJDŹ DO ANKIETY