Agencja Mienia Wojskowego zamyka czasowo sklepy i Biura Obsługi Klienta

POWRÓT DO LISTY
Biuro Prezesa AMW
16 marca 2020

Z uwagi na zagrożenie związane z pandemią koronawirusa od 16 marca br. do odwołania ograniczona została możliwość wchodzenia interesantów do budynków Biura Prezesa w Warszawie oraz do siedzib oddziałów regionalnych Agencji Mienia Wojskowego w dziesięciu miastach. By umożliwić obsługę klientów i żołnierzy w każdym budynku  udostępniono skrzynkę podawczą do której można przekazywać korespondencję i dokumenty.

Zamknięte są również Biura Obsługi Klienta oraz stałe punkty sprzedaży (sklepy) prowadzone przez oddziały regionalne. Nadal można robić zakupy w sklepie internetowym AMW na stronie www.sklep.amw.com.pl.

Kontakt  z AMW możliwy jest wyłącznie za pośrednictwem poczty elektronicznej lub telefonicznie. Numery telefonów oraz adresy mailowe są opublikowane na stronie internetowej www.amw.com.pl w zakładce „Kontakt”.

Dodatkowe informacje można uzyskać telefonicznie i mailowo:

Biuro Prezesa AMW

22 314 97 00

kancelaria@amw.com.pl

Bydgoszcz

52 525 78 05

bydgoszcz@amw.com.pl

Gdynia

58 501 88 00

gdynia@amw.com.pl

Kraków

12 211 40 24

krakow@amw.com.pl

Lublin

81 474 61 63

lublin@amw.com.pl

Olsztyn

261 322 100
89 536 31 00

olsztyn@amw.com.pl

Poznań

61 660 67 00

poznan@amw.com.pl

Szczecin

91 447 20 00
91 447 20 02

szczecin@amw.com.pl

Warszawa

22 326 10 10

warszawa@amw.com.pl

Wrocław

71 710 72 00

wroclaw@amw.com.pl

Zielona Góra

68 411 96 00

zielonagora@amw.com.pl

 

Za wszelkie niedogodności – przepraszamy i prosimy o wyrozumiałość.

Zobacz także

18.05.2020 AMW zaprasza na zakupy. Sklepy stacjonarne znów otwarte 08.05.2020 Pozytywna ocena NIK udanym podsumowaniem działalności AMW w 2019 roku 10.04.2020 Agencja Mienia Wojskowego i AMW Rewita wspierają walkę z koronawirusem 16.03.2020 Agencja Mienia Wojskowego zamyka czasowo sklepy i Biura Obsługi Klienta 06.03.2020 AMW podsumowuje spotkania edukacyjne w klasach mundurowych
WSZYSTKIE AKTUALNOŚCI
POWRÓT DO LISTY
...

TA STRONA UŻYWA COOKIE. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej polityce prywatności.

Akceptuję
PRZEJDŹ DO ANKIETY