Kierownik Zespołu TUN Oddział Zielona Góra
Jolanta Wozińska
tel. kom. 693 080 780
1) Miejscowość Babimost
Administrator Nieruchomości
Tadeusz Łoziński
tel. kom. 693 080 773
Zespół Inwestycji i Nadzoru Właścicielskiego – OReg WAM Zielona Góra
Anetta Błaszczyk-Machowska
tel. kom. 693 431 867
2) Miejscowość Czerwieńsk
Administrator Nieruchomości
Włodzimierz Gaczyński
tel. kom. 691 984 577
Firma Usługowo-Remontowa Adam Graj
ul. Walki Młodych 27/3 Krosno Odrz.
tel. kom. 667 558 350
Zespół Inwestycji i Nadzoru Właścicielskiego – OReg WAM Zielona Góra
Anetta Błaszczyk-Machowska
tel. kom. 693 431 867
Kwatery internatowe
Recepcjonistka Barbara Wardyn
tel. kom. 693 083 653
Mariusz Wejman Pogotowie techniczne „Sanwej”
tel. kom. 694 597 088
3) Miejscowość Głogów
„RUREXBUD” Mirosław Lubas
Żagań ul.Dworcowa 25
tel.kom 609 487 022
tel. 68 477 78 97
Bogdan Szewczyk
tel. kom. 693 435 431
Administrator Nieruchomości
Stefan Korytowski
tel. kom. 601 582 961
Kwatery internatowe
Recepcjonistka Danuta Łysoń
tel. kom. 693 083 725
Mariusz Wejman Pogotowie techniczne „Sanwej”
tel. kom. 694 597 088
4) Miejscowość Gubin
Zarządca Nieruchomości
Sergiusz Babaczenko
tel. kom. 693 080 775
Zespół Inwestycji i Nadzoru Właścicielskiego – OReg WAM Zielona Góra
Bogdan Szewczyk
tel. kom. 693 435 431
5) Miejscowość Krosno Odrz., Szklarka
Starszy Administrator Nieruchomości
Bogdan Rybka
tel. kom.693 080 774
Firma Usługowo-Remontowa Adam Graj
ul. Walki Młodych 27/3 Krosno Odrz.
tel. kom. 667 558 350
Zespół Inwestycji i Nadzoru Właścicielskiego – OReg WAM Zielona Góra
Anetta Błaszczyk-Machowska
tel. kom. 693 431 867
Kwatery internatowe
Recepcjonistka Danuta Łysoń
tel. kom. 693 083 725
Mariusz Wejman Pogotowie techniczne „Sanwej”
tel. kom. 694 597 088
6) Miejscowość Kożuchów
Referent ds. administrowania
Władysław Fortuna
tel. kom. 963 080 779
Zespół Inwestycji i Nadzoru Właścicielskiego – OReg WAM Zielona Góra
Anetta Błaszczyk-Machowska
tel. kom. 693 431 867
7) Miejscowość Nowogród Bobrzański
Administrator Nieruchomości
Włodzimierz Gaczyński
tel. kom. 691 984 577
Zespół Inwestycji i Nadzoru Właścicielskiego – OReg WAM Zielona Góra
Bogdan Szewczyk
tel. kom. 693 435 431
8) Miejscowość Sulechów
Administrator Nieruchomości
Tadeusz Łoziński
tel. kom. 693 080 773
Firma Usługowo-Remontowa Adam Graj
ul. Walki Młodych 27/3 Krosno Odrz.
tel. kom. 667 558 350
Zespół Inwestycji i Nadzoru Właścicielskiego – OReg WAM Zielona Góra
Anetta Błaszczyk-Machowska
tel. kom. 693 431 867
Kwatery internatowe + Internat ul. Wojska Polskiego 16
Kierownik Agnieszka Szczerba
tel. kom. 693 083 702
Mariusz Wejman Pogotowie techniczne „Sanwej”
tel. kom. 694 597 088
9) Miejscowość Świętoszów
Starszy Administrator Nieruchomości
Małgorzata Szczepanek -Fiedukowicz
tel. kom. 607 307 034
„RUREXBUD” Mirosław Lubas
Żagań ul.Dworcowa 25
tel.kom 609 487 022
Kwatery internatowe + Internat ul. Sztabowa 2, ul. Kwiatowa 1
Kierownik Bożena Staśkiewicz
tel. kom. 693 083 867
Mariusz Wejman Pogotowie techniczne „Sanwej”
tel. kom. 694 597 088
10) Miejscowość Zielona Góra
Inspektor ds. elektrycznych
Zbigniew Krugiołka
tel. kom. 607 620 068
Impel Tech Solutions Sp. z o.o. Krzysztof Tworek
ul. Morska 56A Warszawa
tel. kom. 510 012 445
Kwatery internatowe
Recepcjonistka Danuta Łysoń
tel. kom. 693 083 725
Mariusz Wejman Pogotowie techniczne „Sanwej”
tel. kom. 694 597 088
11) Miejscowość Żagań, Bobrzany
„RUREXBUD” Mirosław Lubas
Żagań ul.Dworcowa 25
tel.kom 609 487 022
Administrator Nieruchomości
Edward Buganik
tel. kom. 693 080 689
Zespół Inwestycji i Nadzoru Właścicielskiego – OReg WAM Zielona Góra
Bogdan Szewczyk
tel. kom. 693 435 431
Kwatery internatowe
Recepcjonistka Iwona Nasierowska
tel. kom. 693 084 121
Mariusz Wejman Pogotowie techniczne „Sanwej”
tel. kom. 694 597 088
12) Miejscowość Żary
„RUREXBUD” Mirosław Lubas
Żagań ul.Dworcowa 25
tel.kom 609 487 022
tel. 68 477 78 97
Administrator Nieruchomości
Edward Buganik
tel. kom. 693 080 689
Zespół Inwestycji i Nadzoru Właścicielskiego – OReg WAM Zielona Góra
Bogdan Szewczyk
tel. kom. 693 435 431
13) Miejscowość Potok
Administrator Nieruchomości
Edward Buganik
tel. kom. 693 080 689
Zespół Inwestycji i Nadzoru Właścicielskiego – OReg WAM Zielona Góra
Bogdan Szewczyk
tel. kom. 693 435 431
14) Miejscowość Międzyrzecz
Usługi elektryczne
Jacek Szrłan
ul. W. Polskiego 26d/13
tel. kom. 662 094 193
Internat ul. Wojska Polskiego 20,22
Kierownik Krystyna Gryka
tel. kom. 693 083 721
Mariusz Wejman Pogotowie techniczne „Sanwej”
tel. kom. 694 597 088
15) Miejscowość Wędrzyn
„Ekoterm” Zakład Usługowy
Andrzej Kozłowski
Os.Słoneczne 10d/2 Sulęcin
tel. kom. 600 793 313
Kwatery internatowe + Internat bud nr 5, nr 8
Kierownik internatu Halina Kilos
tel. kom. 693 083 901
Mariusz Wejman Pogotowie techniczne „Sanwej”
tel. kom. 694 597 088
16) Miejscowość Gorzów Wlkp.
„TERMOINSTAL” Technika Grzewcza
ul. Fredry 4a
Łukasz Pozarzycki
tel. 95 729 00 70
tel. kom. 512 260 259
17) Miejscowości Słubice, Rzepin
„INSTAL-BUD” Robert Zbaraż
tel. kom. 668 633 807
18) Miejscowość Skwierzyna
Zakład Energetyki Cieplnej
ul. Mostowa 1
tel. 95 717 05 04
tel. kom. 502 372 445
Kwatery internatowe
Kierownik internatu Halina Kilos
tel. kom. 693 083 901
Mariusz Wejman Pogotowie techniczne „Sanwej”
tel. kom. 694 597 088
19) Miejscowość Kostrzyn
Zakład Usług Remontowo – Budowlanych i Handlowych „STABILA”
ul. Mickiewicza 22/7
Roman Nerka
tel. 95 751 99 80
tel. kom 604 138 764