Regional office Lublin

Get directions
Regional office Lublin

Regional office Lublin

ul. Łęczyńska 1
20-309 Lublin
Polska

Godziny pracy:
pon. – pt. 7:00–17:00
Biuro Obsługi Klienta:
pon. 7:30–17:00
wt .– pt. 7:30–15:30

tel.: (+48) 81 474 61 63
fax: (+48) 81 474 61 23
e-mail: lublin@amw.com.pl

NIP: PL 526-10-38-122

REGON: 011263946-00346

Regional Office Management

Marek Kociubiński

Regional Office Director

tel.: (+48 81) 474 61 00
e-mail: m.kociubinski@amw.com.pl

Jarosław Kwasek

Vice Director

tel.: (+48 81) 474 61 00
e-mail: j.kwasek@amw.com.pl

Secretariat

Lucyna Dąbrowska

tel.: (+48) 81 474 61 00
e-mail: lublin@amw.com.pl

Stacjonarny Punkt Sprzedaży

Beata Samborska

Starszy inspektor

tel.: (+48) 81 474 6175
e-mail: b.samborska@amw.com.pl

Katarzyna Łańcucka

Specialist

tel.: (+48 81) 474 61 22
e-mail: k.lancucka@amw.com.pl

Marketing and Public Relations

Małgorzata Skrzypek

Specialist

tel.: (+48 81) 474 6179
e-mail: m.skrzypek@amw.com.pl

Karolina Mirosław

Starszy inspektor

tel.: (+48 81) 474 61 64
e-mail: k.miroslaw@amw.com.pl

Biuro Obsługi Klienta

tel.: (+48 81) 474 61 63
e-mail: lublin@amw.com.pl

Real Property Unit

Małgorzata Radzka

Unit Manager

tel.: (+48 81) 474-61-11
e-mail: m.radzka@amw.com.pl

Hanna Księska

Specialist

tel.: (+48 81) 474 61 26
e-mail: h.ksieska@amw.com.pl

Marzena Cebera

Starszy inspektor

tel.: (+48 81) 474 61 21
e-mail: m.cebera@amw.com.pl

Piotr Tomczak

Head Specialist

tel.: (+48 81) 474 61 78
e-mail: p.tomczak@amw.com.pl

Wojciech Skubisz

Specialist

tel.: (+48 81) 474 61 20
e-mail: w.skubisz@amw.com.pl

Dział Gospodarki Mieniem Ruchomym

Agnieszka Plewik

Unit Manager

tel.: (+48 81) 474 61 03
e-mail: a.plewik@amw.com.pl

Maciej Czeńczyk

Head Specialist

tel.: (+48 81) 474 61 17
e-mail: m.czenczyk@amw.com.pl

Przemysław Kawiak

Head Specialist

tel.: (+48 81) 474 61 61
e-mail: p.kawiak@amw.com.pl

Accomodation Unit

Renata Lewczuk

Head Specialist

tel.: (+48 81) 474 61 10
e-mail: r.lewczuk@amw.com.pl

Elżbieta Karczmarek

Unit Manager

tel.: (+48 81) 474 61 04
e-mail: e.karczmarek@amw.com.pl

tel.: 81 474 61 42, 474 61 47, 474 61 53

tel.: 81 474 61 09, 474 61 25

tel.: 81 474 61 44

tel.: 81 474 61 10

tel.: 81 474 61 40, 474 61 51

Investment and Repair Unit

Mariusz Krzysztofiak

Acting Manager

tel.: (+48 81) 474 61 06
e-mail: m.krzysztofiak@amw.com.pl

Debt Collection Division

Mirosław Chrzan

Unit Manager

tel.: (+48 81) 474 61 18
e-mail: m.chrzan@amw.com.pl

...

TA STRONA UŻYWA COOKIE. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej polityce prywatności.

X Close
PRZEJDŹ DO ANKIETY