Oddział Regionalny AMW w Poznaniu

Wyznacz trasę dojazdu
Oddział Regionalny AMW w Poznaniu

ul. Dojazd 30
60-631 Poznań
Polska

Godziny pracy:
pon. – pt. 7:00–17:00
Biuro Obsługi Klienta:
pon. 7:00–17:00
wt .– pt. 7:00–15:30

tel.: (+48 61) 660 67 00
fax: (+48 61) 660 67 01
e-mail: poznan@amw.com.pl

NIP: PL 526-10-38-122

REGON: 011263946

Kierownictwo Oddziału

Krzysztof Dembiński

Dyrektor Oddziału

tel.: (+48 61) 660 67 00
fax: (+48 61) 660 67 01
e-mail: k.dembinski@amw.com.pl

Maciej Nawrocki

Zastępca Dyrektora

tel.: (+48 61) 660 67 00
fax: (+48 61) 660 67 01
e-mail: m.nawrocki@amw.com.pl

Marketing i PR

Bogdana Bogusławska-Dobosz

Specjalista

tel.: (+48 61) 660 67 18
e-mail: b.boguslawska@amw.com.pl

Joanna Mularczyk

Starszy specjalista

tel.: (+48 61) 660 67 62
e-mail: j.mularczyk@amw.com.pl

Emilia Popławska-Szambelan

Specjalista

tel.: (+48 61) 660 67 34
tel. kom.: +48 693 080 409
e-mail: e.poplawska@amw.com.pl

Sekretariat

Joanna Powalisz

tel.: (+48 61) 660 67 00
e-mail: poznan@amw.com.pl

Biuro Obsługi Klienta

Lidia Anders

Inspektor

tel.: (+48 61) 660 67 33
e-mail: l.anders@amw.com.pl

Dział Nieruchomości

Małgorzata Nawrocka–Kowandy - sprzedaż nieruchomości

Starszy specjalista

tel.: (+48 61) 660 67 54
e-mail: m.kowandy@amw.com.pl

Sebastian Szuwarski - najem lokali użytkowych

Główny specjalista

tel.: (+48 61) 660 67 60
e-mail: s.szuwarski@amw.com.pl

Barbara Wojciechowska - najem lokali użytkowych, garaży

Starszy specjalista

tel.: (+48 61) 660 67 50
tel. kom.: 609 307 602
e-mail: b.wojciechowska@amw.com.pl

Jakub Rohde - sprzedaż lokali mieszkalnych, użytkowanie wieczyste (opłaty)

Główny specjalista

tel.: (+48 61) 660 67 56
e-mail: j.rohde@amw.com.pl

Paweł Szewczyk

Kierownik

tel.: (+48 61) 660 67 48
tel. kom.: 693 080 375
e-mail: p.szewczyk@amw.com.pl

Iwona Kaleta najem lokali użytkowych, garaży

Starszy specjalista

tel.: (+48 61) 660 67 49
e-mail: i.kaleta@amw.com.pl

Dział Gospodarki Mieniem Ruchomym

Zdzisław Znojek

Kierownik Działu

tel.: (+48 61) 660 67 78
e-mail: z.znojek@amw.com.pl

Martyna Satkowska

Specjalista

tel.: (+48 61) 660 67 79
e-mail: m.satkowska@amw.com.pl

Łukasz Duchnicki

Specjalista

tel.: (+48 61) 660 67 80
e-mail: l.duchnicki@amw.com.pl

Paulina Rudnicka

Specjalista

tel.: (+48 61) 660 67 76
e-mail: p.rudnicka@amw.com.pl

Marcin Lis

Starszy inspektor

tel.: (+48 61) 660-67-19
e-mail: m.lis2@amw.com.pl

Dział Zakwaterowania

Agata Kozłowicz

Kierownik Działu

tel.: (+48 61) 660 67 40
e-mail: a.kozlowicz@amw.com.pl

Katarzyna Lewera - wypłata świadczeń mieszkaniowych

Starszy inspektor

tel.: (+48 61) 660 67 39
e-mail: k.lewera@amw.com.pl

Danuta Dąbrowska-Orlik - odprawy mieszkaniowe, leasing, najem

Główny specjalista

tel.: (+48 61) 660 67 22
e-mail: d.orlik@amw.com.pl

Anna Chmielnik - przydziały

Starszy inspektor

tel.: (+48 61) 660 67 37
e-mail: a.chmielnik@amw.com.pl

Hanna Klimczyk - przydziały regulacje tytułów prawnych

Starszy specjalista

tel.: (+48 61) 660 67 38
e-mail: h.klimczyk@amw.com.pl

Natalia Brzostowicz - zakwaterowanie internatowe

Starszy specjalista

tel.: (+48 61) 660 67 35
e-mail: n.brzostowicz@amw.com.pl

Edyta Stepaniuk - czynsze, media

Starszy inspektor

tel.: (+48 61) 660 67 12
e-mail: e.stepaniuk@amw.com.pl

Przydział kwatery/lokalu mieszkalnego

tel.: 61 660 67 38, 61 660 67 37 , 691 725 110

Zakwaterowanie w internacie

tel.: 61 660 67 35, 61 660 67 36, 693 080 377

Świadczenie mieszkaniowe

tel.: 61 660 67 39, 693 080 390

Odprawa mieszkaniowa

tel.: 61 6606722, 691 725 119

Opłaty za używanie lokalu

tel.: 61 660 67 15, 61 660 67 23, 61 660 67 12, 609 307 629

Dział Windykacji

Anna Węglińska - radca prawny

Kierownik

tel.: (+48 61) 660 67 30
e-mail: a.weglinska@amw.com.pl

Paulina Korcz

Specjalista

tel.: (+48 61) 660 67 05
e-mail: p.korcz@amw.com.pl

Paulina Janiak

Specjalista

tel.: (+48 61) 660 67 08
e-mail: p.janiak@amw.com.pl

Joanna Kwiatkowska

Specjalista

tel.: (+48 61) 660 67 21
e-mail: j.kwiatkowska@amw.com.pl

Joanna Madelska

Specjalista

tel.: (+48 61) 660 67 45
e-mail: j.madelska@amw.com.pl

Aldona Rejek

Inspektor

tel.: (+48 61) 660 67 31
e-mail: a.rejek@amw.com.pl

Dział Finansowo-Księgowy

Ewa Fabiańska

Kierownik

tel.: (+48 61) 660 67 13
tel. kom.: 693 080 410
e-mail: e.fabianska@amw.com.pl

Dział Inwestycji i Remontów

Włodzimierz Siekierski

Kierownik

tel.: (+48 61) 660 67 43
tel. kom.: 693 080 253
e-mail: w.siekierski@amw.com.pl

Andrzej Chudziński - planowanie i realizacja inwestycji

Specjalista

tel.: (+48 61) 660 67 41
tel. kom.: 693 080 379
e-mail: a.chudzinski@amw.com.pl

Renata Żelek - remont lokali mieszkalnych przed ponownym zasiedleniem

Specjalista

tel.: (+48 61) 660 67 58
tel. kom.: 691 725 117
e-mail: r.zelek@amw.com.pl

...

TA STRONA UŻYWA COOKIE. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce.

X Zamknij
PRZEJDŹ DO ANKIETY