Oddział Regionalny AMW w Warszawie

Wyznacz trasę dojazdu
Oddział Regionalny AMW w Warszawie

ul. Chełmżyńska 9
04-247 Warszawa
Polska

Godziny pracy:
pon. – pt. 7:00–17:00
Biuro Obsługi Klienta:
pon. 7:00–17:00
wt .– pt. 7:00–15:30

tel.: (+48 22) 326 10 10
fax: (+48 22) 326 10 01
e-mail: warszawa@amw.com.pl

NIP: PL 526-10-38-122

REGON: 011263946

Kierownictwo Oddziału

Piotr Kudlicki

Dyrektor Oddziału

tel.: (+48 22) 326 10 10
e-mail: p.kudlicki@amw.com.pl

Helena Pietrzyk

Zastępca Dyrektora

tel.: (+48 22) 326 11 54
e-mail: h.pietrzyk@amw.com.pl

Dariusz Strzałek

Zastępca Dyrektora

tel.: (+48 22) 326 10 10
e-mail: d.strzalek@amw.com.pl

Marketing i PR

Małgorzata Paciorek

Główny specjalista

tel.: (+48 22) 314 99 23
e-mail: m.paciorek@amw.com.pl

Ireneusz Gradkowski

Starszy specjalista

tel.: (+48 22) 326 11 82
e-mail: i.gradkowski@amw.com.pl

Dział Nieruchomości

Agnieszka Sokalska

Kierownik Działu

tel.: (+48 22) 314 99 14
e-mail: a.sokalska@amw.com.pl

Małgorzata Pośnik

Główny specjalista

tel.: (+48 22) 326 10 55
e-mail: m.posnik@amw.com.pl

Sprzedaż - Magdalena Kozłowska

Główny specjalista

tel.: (+48 22) 326 10 54
e-mail: m.kozlowska@amw.com.pl

Użytkowanie wieczyste - Małgorzata Bilicka

Główny specjalista

tel.: (+48 22) 326 10 57
e-mail: m.bilicka@amw.com.pl

Najem - Aneta Przybysz

Starszy specjalista

tel.: (+48 22) 326 10 71
e-mail: a.kotulska@amw.com.pl

Dział Gospodarki Mieniem Ruchomym

Tadeusz Kasprzak

Kierownik Działu

tel.: (+48 22) 314 99 27
e-mail: t.kasprzak@amw.com.pl

Iwona Zielińska

Starszy specjalista

tel.: (+48 22) 314 98 41
e-mail: i.zielinska@amw.com.pl

Piotr Perz

Starszy specjalista

tel.: (+48 22) 314 98 40
e-mail: p.perz1@amw.com.pl

Dział Zakwaterowania

Paweł Ostrowski

Kierownik Działu

tel.: (+48 22) 326 11 00
e-mail: p.ostrowski@amw.com.pl

Monika Wilk

Główny specjalista

tel.: (+48 22) 326 11 35
e-mail: m.wilk@amw.com.pl

Kinga Więzowska

Główny specjalista

tel.: (+48 22) 326 11 34
e-mail: k.wiezowska@amw.com.pl

Emilia Nowicka

Główny specjalista

tel.: (+48 22) 326 11 17
e-mail: e.nowicka@amw.com.pl

Dział Windykacji

Ewa Miecznikowska

Kierownik Działu

tel.: (+48 22) 326 11 72
e-mail: e.miecznikowska@amw.com.pl

Dział Inwestycji i Remontów

Tomasz Siewierski

Kierownik Działu

tel.: (+48 22) 326 11 55
e-mail: t.siewierski@amw.com.pl

...

TA STRONA UŻYWA COOKIE. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce.

X Zamknij
PRZEJDŹ DO ANKIETY